Tosibox

Tosibox
Společnost Tosibox® založil v roce 2011 finský IT profesionál Veikko Ylomartimo, který měl jasnou vizi. Vyvinout způsob, jakým jedoduše a bezpečně ovládat vzdálená zařízení bez znalostí IT infrastruktury. S tímto přístupem se výrazně zjednodušuje bezpečné připojení IoT, vzdálená údržba a správa sítě. 

S technologií Tosibox® můžete snadno vytvořit zcela bezpečné vzdálené připojení bez znalosti IT. Celosvětově patentované řešení se skládá z několika komponent, které jsou vzájemně kompatibilní a umožňují další rozšiřování a flexibilitu. 

Součástí systému jsou zámky a klíče. Zámek Tosibox® je průmyslový router, ke kterému jsou připojena zařízení, ke kterým je potřeba vzdálené přistupovat. Pro přístup do zámku je potřeba klíč Tosibox®, který je synchronizován se zámkem a heslem. Klíč je k dispozici jako fyzický USB mikroprocesor, softwarový klíč nebo mobilní aplikace. 

Řešení Tosibox® je celosvětově patentováno, technologie je certifikována a má jednu z nejvyšších úrovní zabezpečení v oboru, díky nejnovější technologii šifrování. Nejedná se o cloudovou službu, ale propojení fyzicky připojených zařízení prostřednictvím přímého VPN tunelu.

Fakta o společnosti

  • Sídlo Oulu, Fínsko
  • Rok založení 2011

Příklady produktů

Produkty Tosibox

Prezentační video

video cannot show image

Produkty

Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail