Naše nabídka

OEM Automatic dodává komponenty pro takřka všechny odvětví průmyslu a technologie (např. průmyslové automatické výrobní linky, automobilová, železniční, letecká infrastruktura, telekomunikační systémy, elektrárny, elektrické rozvody atd.).

Naším cílem je poskytnout co nejširší řadu výrobků a komponent pro průmyslovou automatizaci a elektrotechniku. Tohoto dosahujeme pečlivým výběrem specializovaných výrobců, se kterými budujeme dlouhodobé a nadstandardní obchodní vztahy.

 

Čtyři oblasti podpory - jeden partner

Abychom byli odborným a efektivním partnerem pro naše zákazníky, rozdělili jsme náš sortiment a společnost do specializovaných produktových oblastí obchodu. Tímto způsobem jsme spojili výhodu aplikační specializace sortimentu v jednotlivých divizích a výhodu dostupnosti velmi širokého portfolia komponentů od jedné společnosti.

Komponenty pro rozvaděče

Divize Komponenty pro rozvaděče zastupuje velký počet léty prověřených výrobců.

Divize garantuje spolehlivé dodávky všech komponent rozvaděčů nízkého napětí. Samozřejmostí je kvalita výrobků, přidanou hodnotou jsou naše znalosti a zkušenosti s jejich použitím.

OEM Automatic elektrické rozvaděče

Komponenty pro stroje, bezpečnost a motory

Divize nabízí komponenty a ucelené řešení pro procesy automatizace technologií, které využijí klienti z řad výrobců strojů i ti, jenž řeší jejich servis a další specifické požadavky.

Velký důraz proto klademe na vysokou úroveň technických znalostí a profesionálního poradenství při řešení konkrétních požadavků zákazníků. Produkty jsou určené pro jednoúčelové stroje, zařízení a dopravníky, pro vozy hromadné dopravy a drážní vozidla.

OEM Automatic elektricke stroje, bezpecnostni prvky a motory

Komponenty pro tlak, průtok a pneumatiku

Divize komponenty pro tlak, průtok a pneumatiku je zaměřena na komponenty pro měření a regulaci tlaku a průtoku plynných a kapalných látek.

Oblasti použití komponent jsou široké, hlavní zaměření je: pneumatické systémy, úprava vody, chemický průmysl, chlazení, filtrace atd.

OEM Automatic

Komponenty a materiály pro elektroniku

Komponenty a materiály pro elektroniku od předních evropských výrobců.

Komponenty a materiály pro elektroniku od předních evropských výrobců. Naším cílem je zákazníkům nabídnout zboží pro jejich výrobu včetně plné podpory. Dodat materiály a komponenty na míru jejich potřebám a zajistit speciální či na trhu méně dostupné zboží. Na konkrétní požadavek vypracovat konkrétní řešení.

OEM Automatic Electronics
Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

+420 241 484 940

Poslat e-mail