SPECIALIZOVANÁ ORGANIZACE

Být partnerem OEM Automatic, spol. s r. o. znamená, že máte přístup k naší unikátní široké škále produktů, ale ve specializované organizaci. Snahou naší společnosti je nabídnout naše produkty zákazníkovi v oblasti průmyslové automatizace a elektrotechniky. Nabízíme širokou škálu komponent v oblasti elektrických strojů, elektrických rozvaděčů, bezpečnostních prvků, tlaku a průtoku a prvků pro elektroniku.

Našim zákazníkům, kteří jsou především výrobci strojů, rozvaděčů, strategičtí koncoví uživatelé, velkoobchody, poskytujeme kvalitní technickou podporu. Rozdělili jsme náš sortiment a společnost do čtyř specializovaných produktových oblast:

  1. komponenty určené pro výrobce rozvaděčů

  2. komponenty určené pro výrobce strojůbezpečnostních prvkůmotorů a elektroniku

  3. komponenty pro RAILWAY A MOBILE VEHICLE

  4. komponenty PRO TLAK, PRůTOK a PNEUMATIKU

Blízko zákazníkovi

Naši prodejní technici a produktoví specialisté pracují vždy s úzkým rozsahem produktů, který jim umožňuje stát se odborníky v dané aplikační oblasti. Jsou ochotni se s vámi setkat na zákaznických schůzkách, během školení, výstav nebo ostatních osobních setkání.

Technická podpora

Produktoví specialisté poskytují technickou podporu k určité řadě výrobků a dodavatelů. Jsou spojovacím článkem mezi výrobcem a zákazníkem. Jsou odpovědni za vedení skladových zásob následně naskladněného zboží.

Obchodní zástupci

Jednou z priorit společnosti OEM Automatic, spol. s r. o. je budování úzkých vztahů s našimi zákazníky. Obchodní zástupci jsou připraveni kdykoliv přímo na vašem pracovišti prezentovat naše výrobky a být nápomocni při řešení vašich technických úkolů.

Zákaznický servis

Všechny objednávky zákazníků přijaté jsou vyřizovány zákaznickým servisem, který poskytuje základní telefonickou podporu (ceníkovou cenu, dostupnost zboží…). Všechny objednávky zaslané a přijaté na [email protected] jsou zaregistrované a automaticky zákazníkovi potvrzeny systémem. Zákaznická podpora poté zákazníkovi upřesňuje datum dodání zásilky na základě potvrzení dodacích termínů od našich dodavatelů.

Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail