Definox

Definox logo
DEFINOX vstoupil do života v roce 1968 na základě kolektivní vůle průmyslové skupiny Vendéen (departement ve Francii), která se rozhodla diverzifikovat své aktivity. V roce 1968 koupili patent ‚Lahousse‘. Tento patent byl pro první kulový ventil a to byl výchozí bod pro novou společnost s názvem DEFINOX věnovanou mlékárenskému průmyslu.

Naše odbornost spočívá v znalostech průmyslových výzev ve velmi rozmanitých odvětvích: potravinářský průmysl, kosmetický průmysl, farmaceutický průmysl, krmivo pro domácí mazlíčky, čisticí prostředky… od mechaniky po přenos tekutin, vždy jsme se vyvíjeli a přizpůsobovali, abychom se nyní stali mezinárodně uznávanými odborníky z předních průmyslových podniků ve více než 70 zemích. 

Již několik let projektujeme budoucnost Industry 4.0 a investujeme do inovací. Proto jsme investovali do nových výrobních kapacit. Spolupracujeme s průmyslovými odborníky, zejména v oblasti automatizace, abychom spojili naše dovednosti v oblasti mechaniky přenosu tekutin s automatizací.

Fakta o společnosti

  • Sídlo Clisson, Francie
  • Rok založení 1968

Příklady produktů

Produkty Definox

Prezentační video

video cannot show image

Produkty

Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail