Brooks Instrument

Brooks Instrument logo

Brooks Instrument je tradičním výrobcem v oblasti měření průtoků kapalin a plynu. Již desetiletí jsou produkty Brooks Instrument používaný v nejnáročnějších průmyslových a elektronických výrobních procesech. Neustále inovace přispívají k tomu, že měřicí a řídící technologii mají nejvyšší možnou úroveň flexibility a přesnosti.

Řízení procesů je klíčem k tomu, abyste svou výrobu posunuli za hranice běžného a dosáhli nové úrovně výkonu. Chcete-li řídit jakýkoli proces, musíte jej nejprve přesně měřit.

Díky tomu je Brooks Instrument globálním lídrem v oblasti přesného měření kapalin a řídicích technologií. Umožňujeme přesné provádění procesů. Poskytujeme výsledky, které trvale vytvářejí konkurenční výhodu pro naše zákazníky. V těžkém průmyslu. V rafinaci ropy a plynu. Chemický a petrochemický výzkum. Farmaceutická a bio farmaceutická výroba. Výroba solárních článků, LED, tenkých vrstev, optických vláken a polovodičů.

  • Největší světová instalovaná základna regulátorů hmotnostního průtoku; jeden z nejdůvěryhodnějších dodavatelů technologie hmotnostního průtoku pro globální polovodičový průmysl.
  • Brooks Instrument je držitelem více než 150 aktivních patentů, takže naše produktové portfolio zahrnuje několik patentovaných pokroků v základní technologii měření a řízení tekutin.
  • Inovativní společnosti jako UNIT Instruments, Tylan a Celerity, průkopníky ve vývoji technologie MFC, stejně jako technologie měření a regulace tlaku, jsou nyní součástí široké rodiny produktů Brooks Instrument.

Mnoho produktů společnosti Brooks Instrument je k dispozici s národními certifikacemi pro oblasti: nebezpečné látky, tlaková odolnost, materiály a další.

Fakta o společnosti

  • Sídlo Hatfield, USA
  • Rok založení 1946

Příklady produktů

Produkty Brooks Instrument

Prezentační video

video cannot show image

Produkty

Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail