Electromen

Electromen

Electromen je finská společnost založená v roce 1988 v Turku. Jejich obchodní myšlenkou je nabízet svým zákazníkům přizpůsobené elektronické produkty pro řízení a měření.

Díky svým solidním aplikačním zkušenostem a štíhlé organizační struktuře dokáže Electromen rychle a nákladově efektivním způsobem přizpůsobit výrobek požadavkům zákazníků.

Nové projekty jsou zahájeny konzultací se zákazníkem za účelem stanovení požadovaných specifikací. Ve fázi návrhu se bere v úvahu dostupný čas vývoje a odhadované množství výroby. Electromen navrhuje hardware a provádí programování a laboratorní testování. Prototyp lze testovat v jeho finálním prostředí. Výroba a dodávky jsou zahájeny až poté, co jsou zákazník a konstruktér plně spokojeni s novým produktem.

Kvalita výrobků Electromen je založena na následujících prvcích. Prvním je pečlivý design, který je nejdůležitějším prvkem, zvláště když je požadována krátká doba vývoje. Podle zpětné vazby od zákazníků má Electromen Oy Ltd v tomto sektoru jasnou výhodu. Za druhé, aby byla zajištěna spolehlivost komponent a montáže, Electromen používá dodavatele a subdodavatele s certifikací ISO. V neposlední řadě je funkčnost produktů zajištěna testováním. Každá jednotka bude podrobena funkční zkoušce. U malých dodávek se test provádí ručně, u větších sérií za pomoci PC.

 

  Fakta o společnosti

  • Sídlo Turku, Finsko
  • Rok založení 1988

  Příklady produktů

  Produtky Elektromen

  Prezentační video

  video cannot show image

  Produkty

  Zákaznický servis

  Kontaktujte nás:

  phone +420 241 484 940

  Poslat e-mail Poslat e-mail