LÜTZE Transportation

Společnost Lütze Transportation již více než 60 let vyvíjí a vyrábí elektronické a elektrotechnické komponenty pro automatizaci. Absolutní kvalita a orientace na zákazníka byly vždy našimi hlavními zásadami

Díky těmto vysokým standardům si naše výrobky našly cestu i do železničních aplikací. Již více než 20 let zahrnuje náš výrobní program komponenty pro tuto náročnou oblast použití. Železniční technologie se od té doby stále vyvíjejí. V roce 2012 došlo v rámci skupiny LÜTZE k reorganizaci dopravní divize a vznikla společnost Lütze Transportation GmbH.

 

  Fakta o společnosti

  • Sídlo Weinstadt, Německo
  • Rok založení 1958

  Příklady produktů

  Produkty Lütze Transportation

  Prezentační video

  video cannot show image

  Produkty

  Ovladače a I/O moduly

  Řídicí a diagnostické systémy hrají v moderních kolejových vozidlech důležitou roli. Pro zajištění racionálního návrhu a výroby vozidel s přihlédnutím ke stále se zvyšujícím požadavkům v oblasti řídicí techniky jsou zapotřebí koncepce platforem, které umožňují přizpůsobení individuálním potřebám.

  Relé

  Elektromagnetická a polovodičová relé určená do drážního průmyslu, plnící v řídicích obvodech výkonné funkce . Naše nabídka zahrnuje produkty těchto výrobců: Lütze Transportation a Comat/Releco.

  Časová relé

  Produktová skupina časových relé od společnosti Lutze Transportation zahrnuje spolehlivé a vyspělé produkty, které umožňují snadné a přesné časování různých aplikací.

  Diodové moduly

  Diodové moduly jsou elektronické součástky, které zabezpečují správnou orientaci napětí a mohou být použity pro ochranu zařízení. Tyto moduly obsahují rychlé diody,které zajišťují bezproblémovou funkci různých elektronických zařízení v dopravních prostředcích.

  Převodníky signálu

  Pro přizpůsobení hodnoty analogových signálů, hodnotě očekávané uživatelem, nabízí společnost Lütze Transportation řadu analogových a teplotních převodníků. Na výstupu je k dispozici signál například ve formě 0-20mA; 4-20mA nebo 0-10V. Dále jsou v nabídce převodníky s prahovým výstupem (na výstupu jsou dvě polovodičová relé).

  Zvukové moduly a sirény

  Zvukové moduly a sirény jsou klíčovými produkty pro zabezpečení a signalizaci v průmyslových a dopravních aplikacích. Tyto produkty jsou k dispozici ve variacích výkonů a zvukových vlastností, a to včetně různých frekvencí a hlasitostí. Tyto zvukové moduly a sirény jsou spolehlivé, efektivní a splňují všelijaké normy a předpisy pro použití v průmyslových a dopravních aplikacích.

  Napájení

  Malé spotřebiče ve vozidlech s 110 VDC elektroinstalační sítí častokrát musí být vybaveny napájecím napětím 24 VDC. Díky širokému spektru vhodných DC/DC měničů nabízí společnost LÜTZE řešení na míru v rozsahu 6-36 W. Tyto měniče napětí DC/DC mají široký rozsah napájení od 24 V DC do 110 V DC. Pomocí přepínačů DIP lze také nastavit výstupní napětí mezi 5, 12, 15 a 24 V.

  Komunikace ve vozidle

  Moduly pro odesílání informací a různých dat mezi jednotlivými vagony napříč vozidlem. Ideální například pro odesílání živého záznamu CCTV kamerového obrazu.
  Zákaznický servis

  Kontaktujte nás:

  phone +420 241 484 940

  Poslat e-mail Poslat e-mail