LUDA FARM

Luda farm
Luda Farm poskytuje farmářům po celém světě inovativní produkty a služby, díky nimž je každodenní život jednodušší, bezpečnější a efektivnější. Díky úzké spolupráci s farmáři a naslouchání jejich potřebám pomáhá Luda Farm poskytovat snadný přístup k přicházející digitální revoluci v tomto odvětví.

S 10letými zkušenostmi s vývojem technologie monitorování farem poskytuje Luda Farm uživatelsky přívětivá internetová řešení pro zemědělský průmysl. Cílem společnosti je zůstat lídrem v oblasti inovací a neustále vyvíjet nové produkty, které se snadno instalují a používají.

Luda Farm je modulová platforma se sadou různých kamer a senzorů. Umožňují farmářům zobrazit živé informace, získat úplnou kontrolu nad svými zemědělskými procesy a získat klid.
Poskytuje profesionální kamerový systém, určený pro průmyslové použití, který zvyšuje bezpečnost a efektivitu vašich provozů. Sestavte pomocí flexibilní a bezúdržbové bezdrátové technologie. Rychlá a snadná instalace pomocí magnetů průmyslové kvality a baterií s dlouhou životností.

  Fakta o společnosti

  • Sídlo Mölndal, Švédsko
  • Rok založení 2004

  Příklady produktů

  Produkty Luda Farm

  Prezentační video

  video cannot show image

  Produkty

  Zákaznický servis

  Kontaktujte nás:

  phone +420 241 484 940

  Poslat e-mail Poslat e-mail