Emerson a OEM Automatic Roadshow

Interaktivní prezentace produktů pro tlak, průtok a pneumatiku

Události

Prohlédněte si naše inovativní produkty a spojte se s odborníky z oboru. K vidění budou nejnovější produkty pro digitální transformaci, bezpečnost strojů, automatizaci strojů a ventilů pro řízení médií, komponenty pro potravinářství a farmacii, hmotnostní průtokoměry a mnoho dalšího. Zážitek, který přináší odpovědi, které potřebujete.

Jaké jsou výhody pro vás?

 • Bezpečné, osobní, na dosah ruky
 • Individuální konzultace s odborníky z oboru
 • Dynamické ukázky nejnovějších produktů

 

Co je možné vidět?

 • Digitální transformace: S našimi aplikovanými řešeními AVENTICS™ IIoT přeměňte data na užitečné poznatky.
 • Bezpečnost strojů: Jako odborníci na bezpečnost strojů umožňujeme našim zákazníkům splňovat bezpečnostní standardy strojů, aniž by byla ohrožena produktivita.
 • Edge Technology & Motion Control: Naše robustní zařízení a software přinášejí vašim procesům nejlepší správu ve své třídě. Naše systémy řízení pohybu zlepšují výkon aplikací v
  reálném čase.
 • Ventily: Objevte naši širokou nabídku řešení řízení médií ASCO™ pro procesní, průmyslové, analytické a lékařské aplikace.
 • Komponenty pro potravinářství a farmacii: široká nabídka aseptických ventilu, klapek, snímačů tlaku, teploty, hladiny, průtoku, zákalu ,vodivosti a hustoty.
 • Hmotnostní průtokoměry: pro plyny i kapalné látky. Široký rozsah tlaku, teplot a průtoku a mnoho dalšího.

video cannot show image

Kde nás najdete

OEM Automatic, spol. s r. o.
Pražská 239
250 66 Zdiby, Česká republika
Tel.: +420 241 484 940
[email protected]
www.oemautomatic.cz

Produkty K ViDĚNÍ

Ventily

Solenoidové ventily, Elektromagnetické ventily, Tlakem ovládané ventily, Motoricky ovládané ventily, Proporcionální ventily, Mechanicky a ručně ovládané ventily

Potravinářství

Komponenty pro výrobu strojů a zařízení pro potravinářský a nápojový průmysl splňující Evropské směrnice FDA a EHEDG

Farmacie

Ve farmaceutickém průmyslu jsou spolehlivost a hygiena nejvyšší prioritou. Požadavky jsou přísné, aby bylo zajištěno, že produkty budou trvale vysoké kvality.

Snímače a spínače

Snímače a spínače všech parametrů potřebných pro automatizaci procesů a zefektivnění výroby.

Čerpadla

Společnost Xylem je přední společnost zabývající se vodním hospodářstvím, která se zavázala "řešit vodu". Vytváří inovativní a inteligentní technologická řešení pro uspokojení světových potřeb v oblasti vodohospodářství, odpadních vod a energie. Součástí nabídky jsou také dvouvřetenová hygienická čerpadla společnosti JUNG Process Systems.

Pneumatické prvky

Nabízíme kompletní sortiment pneumatických komponentů pro regulaci a filtraci vzduchu pro všechny typy aplikací, hadice, spojky a další příslušenství.

Rozvod vzduchu

Komponenty pro pneumatické aplikace, šroubení, rychlospojky, hadičky pro různé aplikace, distribuce stlačeného vzduchu a plynů.

Termální hmotnostní průtokoměry

Brooks Instrument je tradičním výrobcem v oblasti měření průtoků kapalin a plynu. Již desetiletí jsou produkty Brooks Instrument používaný v nejnáročnějších průmyslových a elektronických výrobních procesech. Neustále inovace přispívají k tomu, že měřicí a řídící technologii mají nejvyšší možnou úroveň flexibility a přesnosti.
Kontakt
Roman Krejčí

Business Area Manager - Pressure & flow

+420 731 161 891

Poslat e-mail Poslat e-mail

Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail