OEM AUTOMATIC & EMERSON ROAD SHOW

Společnost OEM Automatic Vás zve na OEM AUTOMATIC & EMERSON ROAD SHOW, která se uskuteční ve dnech 18. a 19. května v Brně a v Praze.

Akce nabízí příležitost k setkání s našimi inovativními produkty i experty na aplikace. Uvidíte dynamické prezentace nejnovějších výrobků, které dokáží digitálně transformovat Váš provoz, zajistit bezpečnost strojních zařízení a další různé systémy pro automatizaci strojů a řešení. 

 

Události

JAKÉ JSOU VÝHODY PRO VÁS?

  • Bezpečné, osobní, na dosah ruky
  • Individuální konzultace s odborníky z oboru
  • Dynamické ukázky nejnovějších produktů

 

CO JE MOŽNÉ VIDĚT?

  • Komponenty pro výrobce rozvaděčů
  • Komponenty pro výrobce strojů
  • Bezpečnostní prvky
  • Motory, převodovky, lineární technika, drivery
  • Komponenty pro výrobce elektroniky
  • Komponenty pro drážní aplikace
  • Komponenty pro tlak, průtok a pneumatiku

 


video cannot show image

Kde nás najdete

Produkty K ViDĚNÍ

Elektrické rozvaděče

Divize Komponenty pro rozvaděče zastupuje velký počet léty prověřených výrobců. Divize garantuje spolehlivé dodávky všech komponentů rozvaděčů nízkého napětí. Samozřejmostí je vysoká kvalita výrobků, přidanou hodnotou jsou naše znalosti a zkušenosti s jejich použitím.

Elektrické stroje

Divize nabízí komponenty a ucelené řešení pro procesy automatizace technologií, které využijí klienti z řad výrobců strojů i ti, jenž řeší jejich servis a další specifické požadavky.Produkty jsou určené pro jednoúčelové stroje, zařízení a dopravníky a komponenty pro výrobu elektroniky. Velký důraz klademe na vysokou úroveň technických znalostí a profesionálního poradenství při řešení konkrétních požadavků zákazníků.

Bezpečnostní prvky

Divize Bezpečnostní prvky nabízí komponenty a ucelené řešení pro procesy automatizace technologií, které využijí klienti z řad výrobců strojů i ti, jenž řeší jejich servis a další specifické požadavky. Velký důraz proto klademe na vysokou úroveň technických znalostí a profesionálního poradenství při řešení konkrétních požadavků zákazníků. Produkty jsou určené pro jednoúčelové stroje, zařízení a dopravníky, pro vozy hromadné dopravy a drážní vozidla.

Railway a Mobile Vehicle

V rámci rozvoje působnosti a rozšiřování sortimentu máme nově k dispozici produktovou skupinu Railway a Mobile Vehicle. Nabízíme široký sortiment pro vozy hromadné dopravy a drážní vozidla, důlní, lesní a agro stroje, nástavbařské plošiny, celou řadu světel, od výstražných až po pracovní, dále pak kamery a také mechanické výrobky a příslušenství.

Tlak a průtok

Divize Komponenty pro tlak, průtok a pneumatiku je zaměřena na komponenty pro měření a regulaci tlaku a průtoku plynných a kapalných látek. Produktová oblast nabízí komponenty pro pneumatické systémy, vodárenství, chemický, potravinářský a farmaceutický průmysl, chlazení, filtraci atd.

Electronics

Divize Electronics nabízí materiály pro osazování plošných spojů, stroje a zařízení pro výrobu elektroniky. Naším cílem je zákazníkům nabídnout zboží pro jejich výrobu včetně plné podpory. Dodat materiály a komponenty na míru jejich potřebám a zajistit speciální či na trhu méně dostupné zboží. Na konkrétní požadavek vypracovat konkrétní řešení.

Motory

Máme ucelenou řadu elektromotorů ve verzích AC, DC, BLDC a krokových motorů. Pro elektromotory máme přidružené možnosti převodů od předních výrobců v Evropě a Asii.

Industry 4.0

Nová generace průmyslu. IO-Link je první rozhraní pro komunikaci se senzory a akčními členy, které jsou mezinárodně standardizovány. My v OEM Automatic jsme součástí průmyslového rozvoje a chceme vám pomoci vyvinout a zefektivnit váš proces. IO-Link je začátkem průmyslové revoluce.
Kontakt
Jaroslav Béreš

Sales & Marketing manager

+420 733 122 162

Poslat e-mail Poslat e-mail

Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail