Den otevřených dveří v OEM Automatic

Společnost OEM Automatic Vás zve na OEM AUTOMATIC & EMERSON ROAD SHOW, která se uskuteční ve dnech 18. a 19. května v Brně a v Praze.

Události

Máme za sebou další ročník Dne otevřených dveří ve společnosti OEM Automatic spol. s.r.o. Tenhle ročník byl pro nás výjimečný, protože jsme se poprvé vydali i za zákazníky z Brna. Během dvou dnů přivítali naši zkušení obchodní zástupci a produktoví specialisté více než 100 zákazníků, aby jim představili novinky z oblasti průmyslové automatizace a digitalizace. Úspěch měl zejména demo van od společnosti Socomec, ve kterém měli naši zákazníci možnost vidět komponenty pro měření a monitorovaní sítí v akci. Další zajímavou novinkou byli bezdrátové bezpečnostní systémy od společnosti SSP a komponenty pro vakuovou techniku od společnosti Coval.

Děkujeme všem zákazníkům za účast i příjemně strávený čas a těšíme se na další ročník.

 

        

       

Produkty k vidĚnÍ

Elektrické rozvaděče

Divize Komponenty pro rozvaděče zastupuje velký počet léty prověřených výrobců. Divize garantuje spolehlivé dodávky všech komponentů rozvaděčů nízkého napětí. Samozřejmostí je vysoká kvalita výrobků, přidanou hodnotou jsou naše znalosti a zkušenosti s jejich použitím.

Elektrické stroje

Divize nabízí komponenty a ucelené řešení pro procesy automatizace technologií, které využijí klienti z řad výrobců strojů i ti, jenž řeší jejich servis a další specifické požadavky.Produkty jsou určené pro jednoúčelové stroje, zařízení a dopravníky a komponenty pro výrobu elektroniky. Velký důraz klademe na vysokou úroveň technických znalostí a profesionálního poradenství při řešení konkrétních požadavků zákazníků.

Railway a Mobile Vehicle

V rámci rozvoje působnosti a rozšiřování sortimentu máme nově k dispozici produktovou skupinu Railway a Mobile Vehicle. Nabízíme široký sortiment pro vozy hromadné dopravy a drážní vozidla, důlní, lesní a agro stroje, nástavbařské plošiny, celou řadu světel, od výstražných až po pracovní, dále pak kamery a také mechanické výrobky a příslušenství.

Tlak a průtok

Divize Komponenty pro tlak, průtok a pneumatiku je zaměřena na komponenty pro měření a regulaci tlaku a průtoku plynných a kapalných látek. Produktová oblast nabízí komponenty pro pneumatické systémy, vodárenství, chemický, potravinářský a farmaceutický průmysl, chlazení, filtraci atd.

Electronics

Divize Electronics nabízí materiály pro osazování plošných spojů, stroje a zařízení pro výrobu elektroniky. Naším cílem je zákazníkům nabídnout zboží pro jejich výrobu včetně plné podpory. Dodat materiály a komponenty na míru jejich potřebám a zajistit speciální či na trhu méně dostupné zboží. Na konkrétní požadavek vypracovat konkrétní řešení.

Motory

Máme ucelenou řadu elektromotorů ve verzích AC, DC, BLDC a krokových motorů. Pro elektromotory máme přidružené možnosti převodů od předních výrobců v Evropě a Asii.
Kontakt
Jaroslav Béreš

Sales & Marketing manager

+420 733 122 162

Poslat e-mail Poslat e-mail

Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail