Den otevřených dveří v OEM Automatic

Prezentace produktů pro průmyslovou automatizaci a bezpečnost strojů a zařízení

Společnost OEM Automatic Vás zve na den otevřených dveří, který se bude konat 21.9.2022 v čase  9:00 - 15:00 v sídle naší společnosti ve Zdibech.

K vidění budou komponenty průmyslové automatizace z divizí:

• Elektrické rozvaděče
• Stroje, bezpečnost a elekronika
• Railway a Mobile Vehicle
• Tlak, průtok a pneumatika

Novinky z oblasti průmyslové automatizace, digitalizace a optimalizace výrobních procesů Vám představí naši zkušení obchodní zástupci a produktoví specialisté.                                                                  Těšit se můžete také na bohatý raut a příjemnou atmosféru.

Pro více informací kontaktujte svého obchodního zástupce.

Události

Kde nás najdete

                      OEM Automatic, spol. s r. o.
                      Pražská 239
                      250 66 Zdiby, Česká republika
                      Tel.: +420 241 484 940
                      [email protected]
                      www.oemautomatic.cz

Produkty k vidĚnÍ

Elektrické rozvaděče

Divize Komponenty pro rozvaděče zastupuje velký počet léty prověřených výrobců. Divize garantuje spolehlivé dodávky všech komponentů rozvaděčů nízkého napětí. Samozřejmostí je vysoká kvalita výrobků, přidanou hodnotou jsou naše znalosti a zkušenosti s jejich použitím.

Elektrické stroje

Divize nabízí komponenty a ucelené řešení pro procesy automatizace technologií, které využijí klienti z řad výrobců strojů i ti, jenž řeší jejich servis a další specifické požadavky.Produkty jsou určené pro jednoúčelové stroje, zařízení a dopravníky a komponenty pro výrobu elektroniky. Velký důraz klademe na vysokou úroveň technických znalostí a profesionálního poradenství při řešení konkrétních požadavků zákazníků.

Railway a Mobile Vehicle

V rámci rozvoje působnosti a rozšiřování sortimentu máme nově k dispozici produktovou skupinu Railway a Mobile Vehicle. Nabízíme široký sortiment pro vozy hromadné dopravy a drážní vozidla, důlní, lesní a agro stroje, nástavbařské plošiny, celou řadu světel, od výstražných až po pracovní, dále pak kamery a také mechanické výrobky a příslušenství.

Tlak a průtok

Divize Komponenty pro tlak, průtok a pneumatiku je zaměřena na komponenty pro měření a regulaci tlaku a průtoku plynných a kapalných látek. Produktová oblast nabízí komponenty pro pneumatické systémy, vodárenství, chemický, potravinářský a farmaceutický průmysl, chlazení, filtraci atd.
Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail