IO-Link

Současný trend průmyslové digitalizace
IO-Link je první rozhraní pro komunikaci s akčními členy, které jsou mezinárodně standardizovány. My v OEM Automatic jsme součástí průmyslového rozvoje a chceme vám pomoci vyvinout a zefektivnit váš proces. IO-Link je začátkem průmyslové revoluce.

Technologie

IO-Link je rozhraní, které zjednodušuje komunikaci se senzory a akčními členy. Co odlišuje IO-Link od jiných podobných rozhraní je mezinárodní standardizace. Nemusíte tedy přemýšlet o jiných komponentech jiných výrobců - protože jsou navzájem kompatibilní.

Na pyramidě vidíte, jak může několik různých produktů komunikovat se stejným masterem a poté předat informace do software, který je může upřesnit. Také je možné posílat informace přímo z úrovně senzorů do software.

Úroveň 3

INFORMACE JSOU ZPRACOVÁNY / ODESLÁNY

Informace pocházející z úrovně 1 nebo 2 se zde používají k provádění výpočtů týkajících se účinnosti, doby provozu a preventivní údržby pomocí software, který informace kompiluje. Odtud můžete také ovládat nebo konfigurovat svá zařízení dále v řetezci.

Úroveň 2

SHROMAŽĎOVÁNÍ INFORMACÍ

Informace jsou shromažďovány pomocí masteru například do PLC, který je umístěn v provozu. To znamená, že se vyhnete několika dlouhým kabelům na úrovni stroje. Senzory můžete také konfigurovat na dálku. Pak se nemusí chodit do provozu a upravovat nastavení.

Úroveň 1

SENZORY

Chytré senzory  průmyslu sdělují informace dále na úroveň 3 jednoduchým a efektivním způsobem, díky IO-Linku. Senzory lze také konfigurovat vzdáleně, díky IO-Link který dělá z produktů "chytré" produkty.

Industry 4.0

Nová generace průmyslu. IO-Link je první rozhraní pro komunikaci se senzory a akčními členy, které jsou mezinárodně standardizovány. My v OEM Automatic jsme součástí průmyslového rozvoje a chceme vám pomoci vyvinout a zefektivnit váš proces. IO-Link je začátkem průmyslové revoluce.
Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail