Specializovaná organizace

Být partnerem OEM Automatic, spol. s r. o. znamená, že máte přístup k naší unikátní široké škále produktů, ale ve specializované organizaci. Snahou naší společnosti je nabídnout naše produkty zákazníkovi v oblasti průmyslové automatizace a elektrotechniky. Nabízíme širokou škálu komponent v oblasti elektrických strojů, elektrických rozvaděčů, bezpečnostních prvků, tlaku a průtoku a prvků pro elektroniku.

Našim zákazníkům, kteří jsou především výrobci strojů, rozvaděčů, strategičtí koncoví uživatelé, velkoobchody, poskytujeme kvalitní technickou podporu. Rozdělili jsme náš sortiment a společnost do čtyř specializovaných produktových oblast:

  1. komponenty určené pro výrobce rozvaděčů

  2. komponenty určené pro výrobce strojů, bezpečnostních prvků, motorů a elektroniku

  3. komponenty pro RAILWAY A MOBILE VEHICLE

  4. komponenty PRO TLAK, PRůTOK a PNEUMATIKU

Blízko zákazníkovi

Naši prodejní technici a produktoví specialisté pracují vždy s úzkým rozsahem produktů, který jim umožňuje stát se odborníky v dané aplikační oblasti. Jsou ochotni se s vámi setkat na zákaznických schůzkách, během školení, výstav nebo ostatních osobních setkání.

Technická podpora

Produktoví specialisté poskytují technickou podporu k určité řadě výrobků a dodavatelů. Jsou spojovacím článkem mezi výrobcem a zákazníkem. Jsou odpovědni za vedení skladových zásob následně naskladněného zboží.
OEM Automatic technická podpora

Obchodní zástupci

Jednou z priorit společnosti OEM Automatic, spol. s r. o. je budování úzkých vztahů s našimi zákazníky. Obchodní zástupci jsou připraveni kdykoliv přímo na vašem pracovišti prezentovat naše výrobky a být nápomocni při řešení vašich technických úkolů.

OEM Automatic

Zákaznický servis

Všechny objednávky zákazníků přijaté jsou vyřizovány zákaznickým servisem, který poskytuje základní telefonickou podporu (ceníkovou cenu, dostupnost zboží…). Všechny objednávky zaslané a přijaté na [email protected] jsou zaregistrované a automaticky zákazníkovi potvrzeny systémem. Zákaznická podpora poté zákazníkovi upřesňuje datum dodání zásilky na základě potvrzení dodacích termínů od našich dodavatelů.

Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

phone +420 241 484 940

Poslat e-mail Poslat e-mail