Komponenty pro těžební, stavební a pracovní stroje

OEM Automatic nabízí širokou škálu inside a outside komponentu pro těžební, stavební a pracovní stroje. Prozkoumejte s námi, co vše je v nabídce.

Technologie

OSVĚTLENÍ A ALARMY

Nabízíme osvětlení vozidel od ECCO ve formě světelných ramp, rotujících a blikajících výstražných světel i pozičních světel. Kromě tohoto rozsahu, existují také reverzní alarmy. Díky široké nabídce na osvětlení vozidel, vám můžeme pomoci s mnoha možnými aplikacemi osvětlení pro vaši konkrétní mobilní aplikaci

 

    

DRŽÁKY

RAM mount se skládají z robustního systému kulových spojů pro montáž prakticky na cokoliv, jako jsou nákladní automobily, stavební stroje i osobní automobily. Držáky Ram, se rychle staly standardem v montáži elektronických zařízení, jako jsou tablety, notebooky a telefony. Ram držáky jsou vyrobeny z hliníku, který odolá i mořské vodě a pogumovaná koule zajišťuje stabilní přilnavost.

  

  

SVĚTLA

Nabízíme novou řadu pracovních osvětlení, které je ideální pro práci v prostředí, kdy manipulujete s nějakým materiálem, lesní práce nebo všude tam, kde potřebujete další osvětlení. V naší široké nabídce pracovního osvětlení, nabízíme širokou škálu tvarů světel i jejich síly. Naše pracovní osvětlení je vybaveno LED diodami a má hliníkové pouzdro pro tu nejlepší odolnost

 

 

KAMERY

Pro naše kamery do vozidel existuje také řada doplňků, které mohou být potřebné k získání nejkompletnějšího možného řešení kamer, jako je kabeláž pro pevné nebo pohyblivé aplikace, spínače, multiview boxy, hotové spojovací sady pro přívěsy a kabeláž adaptéru pro většinu navigačních / rádiových systémů s vestavěným monitorem a video výměníkem.

  

  

Kontakt
David Sameš

Sales manager Machine

+420 731 153 172

Poslat e-mail

Zákaznický servis

Kontaktujte nás:

+420 241 484 940

Poslat e-mail