Specializovaná organizace

 

Chceme zákazníkům poskytovat kvalitní technickou podporu. Abychom toho docílili, rozdělili jsme prodej komponent naší společnosti na 4 hlavní divize:

 

Pracovníci specializovaní na jednotlivé skupiny výrobků

Naši technickou podporu prodeje tvoří skupina produktových specialistů, kteří poskytují kvalifikované informace o výrobcích a aplikacích v nejrůznějších oborech činnosti.

Produktoví specialisté jsou úzce zaměřeni na určitou řadu výrobků a dodavatelů. Jejich úloha spočívá v tom, že jsou spojovacím článkem mezi výrobcem a zákazníkem. Produktoví specialisté jsou zodpovědni za technickou podporu a školení o výrobcích.

Jednou z priorit společnosti OEM Automatic je budování úzkých vztahů s našimi zákazníky. Naši obchodní zástupci jsou připraveni kdykoliv přímo na Vašem pracovišti prezentovat naše výrobky a být nápomocni při řešení Vašich technických úkolů.

 

Zpracování Vašich objednávek

Všechny objednávky zákazníků přijaté jsou vyřizovány zákaznickým oddělením, které poskytuje základní telefonickou podporu (ceníkovou cenu, dostupnost zboží…). Objednávky lze zasílat  e-mailem (info@oem-automatic.cz) případně telefonicky. Všechny přijaté objednávky jsou ihned registrovány v systému a automaticky je zákazníkovi zasláno faxové potvrzení objednávky. Toto potvrzení bývá ještě upřesněno během několika následujících dní na základě získaného potvrzení dodacích termínů od našich dodavatelů.

 

Kontaktujte nás

 Po - Pá: 8:00 - 16:30 hodin

+420 241 484 940

info@oem-automatic.cz

PREZENTACE SPOLEČNOSTI