Specializovaná organizace

 

Chceme zákazníkům poskytovat kvalitní technickou podporu. Abychom toho docílili, rozdělili jsme prodej komponent naší společnosti na 4 hlavní divize:

 

Pracovníci specializovaní na jednotlivé skupiny výrobků

Naši technickou podporu prodeje tvoří skupina produktových specialistů, kteří poskytují kvalifikované informace o výrobcích a aplikacích v nejrůznějších oborech činnosti.

Produktoví specialisté jsou úzce zaměřeni na určitou řadu výrobků a dodavatelů. Jejich úloha spočívá v tom, že jsou spojovacím článkem mezi výrobcem a zákazníkem. Produktoví specialisté jsou zodpovědni za technickou podporu a školení o výrobcích.

Jednou z priorit společnosti OEM Automatic je budování úzkých vztahů s našimi zákazníky. Naši obchodní zástupci jsou připraveni kdykoliv přímo na Vašem pracovišti prezentovat naše výrobky a být nápomocni při řešení Vašich technických úkolů.

 

Zpracování Vašich objednávek

Všechny objednávky zákazníků přijaté jsou vyřizovány zákaznickým oddělením, které poskytuje základní telefonickou podporu (ceníkovou cenu, dostupnost zboží…). Objednávky lze zasílat  faxem, e-mailem (info@oem-automatic.cz) případně telefonicky. Všechny přijaté objednávky jsou ihned registrovány v systému a automaticky je zákazníkovi zasláno faxové potvrzení objednávky. Toto potvrzení bývá ještě upřesněno během několika následujících dní na základě získaného potvrzení dodacích termínů od našich dodavatelů.

 

Kontaktujte nás

 Po - Pá: 8:00 - 16:30 hodin

+420 241 484 940

info@oem-automatic.cz

PREZENTACE SPOLEČNOSTI