Obchodní politika


Základní filozofií a obchodní politikou skupiny OEM, jejíž mateřská společnost byla založena v roce 1974 se sídlem ve Švédsku, je budování úzkých a dlouhodobých vztahů s předními světovými výrobci komponent pro průmyslovou automatizaci a elektrotechniku.

Na základě této spolupráce budujeme síť zákazníků na daném trhu a poskytujeme jim zákaznický servis a logistické zázemí. OEM Automatic, spol. s r.o. sídlí ve Zdibech u Prahy, kde má centrální sklad, který umožňuje rychle a efektivně uspokojit požadavky zákazníků.

V roce 2008 byla otevřena pobočka OEM Automatic, s.r.o. v Trnavě na Slovensku. Tato skutečnost zapadá do obchodní strategie růstu skupiny OEM International. Další OEM pobočky naleznete v Anglii, Číně, Dánsku, Estonsku, Finsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Norsku, Polsku a Švédsku.

 

Zvýšení Vaší konkurenceschopnosti

Širokou nabídkou komponent, kvalitou výrobků a naší odborností Vám poskytujeme optimální řešení s minimálními celkovými náklady. S námi dosáhnete snížení počtu dodavatelských kanálů. Získáte obchodního partnera v oblasti automatizace a elektrotechniky, který Vám nabídne kvalitní výrobky s přidanou hodnotou technických konzultací.

 

Kontaktujte nás

 Po - Pá: 8:00 - 16:30 hodin

+420 241 484 940

info@oem-automatic.cz

PREZENTACE SPOLEČNOSTI