Hokuyo bezpečnostní laserový skener UAM-05LP

Společnost Hokuyo byla založena v Japonsku v Osace roku 1946. Vyvinula a nabízí některé z originálních automatizačních technologií laserových skenerů, včetně bezpečnostního.

 

Bezpečnostní laserový skener UAM-05LP
UAM s rozměry 80×80×95 mm je v současné době nejmenší a nejinteligentnější bezpečnostní laserový skener. Konfigurací můžete zvolit ochranné rozlišení ruky, nohou nebo tělo: 30, 50 nebo 70 mm. Můžete nastavit jednu nebo dvě bezpečnostní zóny s pokrytím až 5 m a jednu nebo dvě zóny upozornění
v dosahu až 20 m.
Skener UAM-05LP má vestavěné monitorované resetovací tlačítko, vstup EDM pro kontrolu externích stykačů a bezpečnostní výstupy OSSD, které jsou chráněny proti zkratu. To znamená, že laserový skener může fungovat jako samostatné zařízení a nevyžaduje speciální ovladač. Pomocí UAM-05LP je možné zajistit různé vodorovné nebo svislé bezpečnostní zóny. Skener se programuje v uživatelském prostředí na PC.

Oblast skenování
Skenování může zahrnovat jak bezpečnostní zónu, tak varovnou zónu. Maximální optický úhel zařízení je 270 °. Můžete nastavit dva provozní režimy skeneru:
Režim 1
Jedna bezpečnostní zóna (dvojice signálních výstupů OSSD) se dvěma nezávislými výstražnými zónami (dva samostatné signální výstupy).

Režim 2

Dvě nezávislé bezpečnostní zóny (dvě dvojice nezávislých výstupů signálu OSSD) bez varovné zóny.

 

FAKTA

true

INFO

Kontakt: Josef Draštík
Tel.: +420  241 484 944
josef.drastik@oem-automatic.cz