Řadové svorky Entrelec

Společnost OEM Automatic již více jak 25 let dodává na náš trh řady osvědčených šroubových a pružinových svorek, včetně příslušenství, původního francouzského výrobce ENTRELEC®.

Dlouholeté zkušenosti nás řadí na přední místo mezi dodavateli svorek této značky. Přispívá k tomu i fakt, že jsme schopni poskytnout patřičnou technickou podporu a zázemí našich skladů pro většinu standardních svorek.Obchodní značka ENTRELEC® se v současné době objevuje v souvislosti s prodejem části se svorkovým sortimentem firmou ABB firmě TE Connectivity.
Jedná se o svorky, zahrnují následující typy produktů: šroubové svorky, pružinové svorky, ADO svorky, testovací a měřící svorky, výkonové distribuční svorky, systém předpřipravených kabelových svazků pro PLC a systém značení. Konkrétně se jedná o produktové skupiny  SNA, SNK, DBL, ADO, Essailec, Interfast.


Přechod k novému dodavateli se uskuteční na konci července. Z důvodu jednoduchosti přechodu budou objednací čísla zachována, tak jak byla do této doby.
Firma TE Connectivity koupila tento sortiment z důvodu rozšíření svého portfolia konektorů o svorkovnicové systémy, ve kterých vidí potenciál dalšího růstu firmy. V příštích letech chtějí investovat do rozvoje stávajících produktů a vývoje nových, aby neustále poskytovali zákazníkům vysoce inovativní řešení a vynikající úroveň služeb.

S firmou TE Connectivity jsme navázali užší spolupráci a dohodli jsme se na pokračování distribuce celého sortimentu za stávajících podmínek jako oficiální distributor komponentů ENTRELEC® pro Českou a Slovenskou republiku. Navýšením našich skladových zásob se budeme snažit překlenout toto přechodné období, aby se tato změna nejméně dotkla koncových zákazníků a zároveň abychom byli schopni nabídnout náš servis i ostatním zákazníkům, kteří projeví zájem o tyto svorky.

Další články:
Šroubové a pružinové řadové svorky
Svorky pro kabelová oka
PI-pružinové řadové svorky
Rozšíření řady svorek SNK o nové typy
Nová řada svorek Entrelec


Nabídka produktů

 

FAKTA

 

INFO

Kontakt: Martin Kuneš
Tel.: +420 241 484 935
martin.kunes@oem-automatic.cz