Nové možnosti sériové zákaznické montáže

Nově nabízíme produkty, které rozšíří vaše možnosti, usnadní sériovou výrobu, přinesou úsporu času a v neposlední řadě budou i ekonomickou úsporou.

V této oblasti máme několikaleté zkušenosti, neboť tuto službu již realizujeme pro některé naše zákazníky.

 

V minulém roce jsme rozšířili naše prostory o pracoviště pro uvedené montáže a jsme schopni nabídnout uvedenou službu i Vám.
Jedná se o sériovou zákaznickou úpravu svorek s možnostmi rozšíření o pasivní nebo aktivní součástky napájených přímo do jednotlivých svorek, umožňujících přímé uzpůsobení vašeho zapojení. Jedná se zejména o rezistory, kondenzátory, usměrňovací diody a další podobné součástky, které lze uschovat uvnitř svorky. Nejvhodnějšími pro tuto úpravu jsou dvoupatrové svorky, kde se uvedené součástky pájí mezi jednotlivá patra. 


Další možností je zákaznická sériová montáž svorkovnic se svorkami a ostatními komponentami, které nabízíme v našem sortimentu, přímo na DIN lištu jako celek na základě vámi dodaného výkresu sestavy, a to včetně příslušenství a popisek označujících jednotlivé svorky. Takto ušetříte především čas při rozbalování a sestavování svorkovnic. Zjednodušíte si také objednávání, kdy místo celé řady komponent, objednáte celek pod jedním zákaznickým číslem.


K pájení používáme profesionální pájecí stanici firmy JBC, odsávací filtrační zařízení od firmy PUREX a pájecí materiál od firmy Henkel. Lišty stříháme na profesionální střihačce DIN lišt firmy ALFRA.

 

Tímto Vám chceme pomoci uvolnit vaše zdroje a zefektivnit vaše podnikání, prostě budete mít čas a příležitost dělat to, v čem jste nejlepší.

 

FAKTA

Výhody pro zákazníka:

  • méně položek na skladě
  • efektivnější nákupy
  • jednodušší logistika
  • méně dodavatelů
  • nižší celkové náklady

INFO

Kontakt: Martin Kuneš
Tel.: +420 241 484 935
martin.kunes@oem-automatic.cz