Klávesnice a ovládací panely

Společnost OEM Automatic rozšířila svoji nabídku o klávesnice a displeje. Rádi bychom vám blíže představili tyto výrobce, kterými jsou společnosti ALGRA GROUP a GETT

ALGRA GROUP je švýcarský výrobce zakázkových klávesnic, předních panelů a štítků. Jeho hlavní předností je patentovaný tisk do hliníku a využívání piezo technologie pro tlačítka klávesnic.
Obě technologie zajišťují velmi kvalitní výrobky plnící svou funkci desítky let i při denním používání. Piezo klávesnice, v porovnání s membránovými či kapacitními, nejsou omezeny ve výběru povrchového materiálu, lze nastavit tlak sepnutí a nejsou citlivé na vlhkost a nečistoty.

 

Tisk laku přímo na povrch kovu není nijak chráněn před mechanickým ani chemickým poškozením.

Tisk do oxidu hliníku je chráněn před poškrábáním a devastací 

GETT se soustředí především na výrobu průmyslových PC klávesnic, na výběr je mnoho druhů voděodolných, silikonových či anti-vandal, dále v provedení standardní stolní nebo pro zabudování do panelu.

Společnost Gett také vyrábí zakázkové foliové klávesnice, ovládací panely a ruční ovladače.

 

Výroba je soustředěna v Německu, některé klávesnice jsou certifikovány i pro lékařké přístroje. Pokud potřebujete klávesnici nasadit do extrémního prostředí, Gett je schopen ve své laboratoři klávesnice testovat za stejných podmínek.

Více informací zde

 

FAKTA

true

true

 

INFO

Kontakt: David Sameš
Tel.: +420 731 153 172
david.sames@oem-automatic.cz